2013 yılında faaliyetine başlayan "egüzelmiş.com"  15 senelik uzman kadrosu, orjinal ve güvenilir ürün yelpazesinin yanı sıra müşterilerine gösterdiği özen, sunduğu destek hizmetleriyle sağlık ve güzellik sektöründe yerini almış ve kısa sürede internet üzerinde aranan, güvenilir bir firma haline gelmiştir. Dürüstlük, yapıcı yaklaşım, müşterilerine saygıyı kendisine ilke edinen www.eguzelmis.com  içinde kaliteli ürün barındıran, müşteri odaklı yaklaşımı ve sürekli yenilediği güncel servisleri ile sağlık ve güzellik sektöründeki yerini sağlamlaştırmaya çalışmaktadır. Her geçen gün sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gündemi takip etmekte,emek harcamaktadır.www.eguzelmis.com ailesi sizlere gösterdiği bu özeni kendine görev edinmiştir.

 

Misyonumuz

    . %100 müşteri memnuniyeti.
    . Ürünlerimizle ilgili herzaman sizin için en avantajlı,en güncel kampanyaları oluşturmak..
    . Siparişlerinizi belirlenen süre içerisinde tercih edilen kargo şirketine, tercih edilen şekilde teslim etmek..
    . Sizlere dermokozmetik, kişisel bakım,vitaminler , medikal ürünler ve genel sağlık bilgileri hakkında haberler iletmek.
    . Müşterilerimize her zaman sunabileceğimiz en kaliteli hizmeti sağlamak..

 

Vizyonumuz

Yüz yüze alışveriş yaparmışcasına siz eguzelmis.com müşterilerine, sıcak, samimi , dürüst , kolay hizmet vermeyi sanal ortamda da sağlamayı hedef edindik.