Dr.plus Mini İlk Yardım Seti (62962)

0,00
Marka : Dr.Plus
İndirim Oranı : %32 İndirim
Fiyat : ₺17,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺11,89(KDV Dahil)
* ₺2,97 'den başlayan taksitlerle

İlk Yardım Seti

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

 

Dr. Plus        MiniKit Mini  18 Parça  

MİNİ İLK YARDIM SETİ 
GENEL ÖNLEMLER: Çocukların ulaşamayacağı ve göremeyeceği bir yerde saklayın. Ağır yaralanma durumlarında en kısa zamanda ilkyardım ekipleri ile irtibata geçin. Bu setler küçük yaralanmalarda , ilk yardım amacı ile üretilmiş olup aldığınız ürün tercihine göre, set içerikleri değişiklik gösterebilir. Kutu üzerinde içerikler belirtilmiştir. Set içerisindeki ürünler non sterildir. Tüm ürünler sıcaktan ve rutubetten korunmalıdır. Kullandıktan sonra çevreye atmayınız 
YaraBandı: (19mmx72mm / Mini Yarabandı ?25mm / Ekonomik Yarabandı 65mmX90mm) Yaranıza uygun temizleme işlemi yaptıktan sonra; Yaranıza uygun yara bandı yapıştırınız ve düzenli olarak değiştiriniz. Yara bandının ped kısmını, yaranın üstüne gelecek şekilde yapıştırınız . 
Alkollü Mendil: Cildi temizlemek için kullanılır. Temizlenecek alan üzerine kompres uygulayın. Sadece harici kullanım içindir. Gözler,mukozolar, genital bölgeler ve yaralı cilt ile her türlü temasından kaçınınız. %70 İzopropyl Alkol emdirilmiş dokumasız kumaş nonwoven içeren poşetlerin açılmamış olmasına dikkat ediniz. Tek kullanımlıktır. Alerji durumunda kesinlikle kullanmayınız tekrarlayan rahatsızlıklar hissedilmesi durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Başka amaçla kullanılmaz , içilmez , göze ve mukozalara sürülmez . 
Klorheksidinli Mendil: %70 Isopropil Alkol + %2 Chlorhexidine içerik emdirilmiş nonwoven ped cilt dezenfeksiyonu amacı ile kullanılır. Tek kullanımlıktır ; Alerji durumunda kesinlikle kullanmayınız tekrarlayan rahatsızlıklar hissedilmesi durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz 
Temizleme Mendili : Temizleme mendili içinde alkol barındırmayan ıslak mendil nonwoven kumaştan üretilmiş olup, tamamen cildin temizlenmesinde kullanılır dezanfektan özelliği yoktur. Temizleme amacı ile kullanılır. 
Hijyenik Kuru Bez: Hijyenik kuru bez tamamen kuru nonwoven kumaştan üretilmiştir. Gerektiğinde kanayan bölgeye basınç uygulayarak kanamanın durdurulmasına yardımcı olması ya da alkoll ve klorheksidin mendili ile yapılan temizleme işlemi sonrası ilk yardım yapılacak alanın kurutulmasına destek olması amacı ile kullanılır. Non steril , Tek kullanımlıktır. 
Kantoronlu Bakım Kremi : Kantoronlu, ozonlu zeytin yağlı bakım kremi , doku ve hücrelerin ihtiyacı olan saf oksijeni sağlayan ozon, mikrop ve toksinleri yok edilmesinin yardımcısıdır. Kantoron geneleksel tibbi bakımda yara ve yanık iyileştirilmesinde destek olmak amacı ile kullanılmaktadır. Haricen kullanılır.
Soğutucu Jel: İhtiyaç halinde cilt üzerinde gerginliği azaltır, cilde ferahlık verir nemlendirir, serinletir. Güneş sonrası ve küçük yanıklarda cildi nemlendirmek ve rahatlatmak amacı ile kullanımı yarar sağlayabilir. Cildin ihtiyaç duyduğu alanı kapsayacak kadar kullanılması yeterlidir. Haricen kullanılır .