Marnys-Curena Junor Multivitamin ve Arı Sütü 125 ml (CUJUNO21)

0,00
Marka : Marnys
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺43,90(KDV Dahil)
* ₺10,97 'den başlayan taksitlerle

İştahsız Çocuklar

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

 

İştahsız çocuğunuz için sürekli, kış aylarında ise tüm aile için mükemmel bir vitamin takviyesi.Doğadan gelen bu mucize ile tanıştınız mı ?

Kullanımı:
6 yaşına kadar:
Yemeklerden önce 5 ml.
6 - 12 yaş:Yemeklerden önce 10ml.
12 yaş ve yetişkinlerde:Yemeklerden önce 15 ml.

Genel Bilgi:

Arı sütü günlük işçi bal arılarının, ana arıyı beslemek için yutak altı bezlerinden salgıladıkları, hammaddesi binbir çiçeğin çiçek poleni(balözü) ve bal arılarının enzimlerinden oluşan, organik asit karakterinde bir maddedir.Arı sütü B1,B2,B3,B6,B12,biotin,folik asit inositol,A,C,D,E vitaminler,  bazı mineraller, esansiyel aminoasitler içermektedirler.

  Junor Arı Sütü İçeren Multivitamin Şurup: İŞTAH AÇMAYA ve ZEKA GELİŞTİRMEYE    YARDIMCI MULTİVİTAMİN DESTEĞİ
 
  Metabolizma ve İştahın Düzelmesinde: Arı sütü, A,B kompleks, C,D, ve E    vitaminleri ile günlük vitamin ihtiyacının büyük bir kısmını karşılar.Arı sütü  ve multivitamin sinerjik etkisi ile çocukların genetik altyapıları ölçüsünde büyüme ve gelişmelerini maksimize edebilir.
 
Zihinsel gelişimin desteklenmesi: Zihinsel gelişime ve performansa destek olur. Özellikle okul çağındaki çocukalrın kognitif (öğrenme ve algılama) faaliyetlerinin arttırılmasına yardımcı olur.
 
Bağışıklı sisteminin kuvvetlendirilmesinde Marnys Arı sütü içeriğinde bulunan 10-HDeA (10-hydroxy-2-decenoic acid) ve globülin vitamin kompleksleri ile birlikte bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine ve hastalıklara karşı direnç kazanmaya yardımcı olur.
 
Genel beslenme ve vejetaryan beslenme eksikliklerinde:  genel beslenme, özellikle vejeteryan beslenmede eksikliği gözlenen vitamin eksikliklerinin giderilmesinde yardımcı bitkisel besin desteğidir.
 
Enerji takviyesinde: Marnys vücudun genel fiziksel, zihinsel ve ruhsal enerjisine katkı sağlar. Yorgunluk, halsizlik, bitkinlik gibi durumları önlemeye yardımcıdır.
 

 UYARILAR/ÖNLEMLER

 
  Marnys Junor Arı Sütü İçeren Multivitamin Şurup  içeriğinde yer alan herhangi bir    maddeye karşı alerjisi bulunan kimselerde dikkatli kullanılmalıdır. Önerilen dozlarda  kullanıldığında bilinen bir yan etkisi gözlenmemiştir. 

SAKLAMA KOŞULLARI
 
   Ürünleri oda sıcaklığında serin kuru ve direk ışık görmeyen bir yerde muhafaza ediniz. Bitkinin yetiştirildiği toprağın özellikleri, yetiştirilme sırasındaki sıcaklık, nem gibi iklim koşulları, bitkinin toplanma zamanı gibi çeşitli dış etmenler, aynı bitkinin farklı zamanlarda, farklı renk ve kokuya sahip olmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle %100 doğal, bitkisel ve katkısız olan Marnys ürününün farklı serilerde, koku ve renk değişimi gözlenebilir.%100 doğal, bitkisel ve katkısız olduğu için partküllü bir yapı gözlenmesi normaldir.
 
Kullanmadan önce çalkalanması tavsiye eilir.