Re-Nu Lens Solüsyonu Avantaj Pakedi (kofre8)

0,00
Marka : Baush_Lomb
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺78,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺57,90(KDV Dahil)
* ₺14,47 'den başlayan taksitlerle

Re-Nu Lens Solüsyonu 1+1 Kampanya

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

 

Bausch Lomb Renu MultiPlus Lens Solüsyonu 360 ml       

Göz bakımında dünya lideri Bausch & Lomb'dan, lensleri temizleyen, dezenfekte eden ve protein artıklarını günlük olarak yok eden tek-şişe sistemli solüsyon, Hydranate'lı ReNu MultiPlus...

Yeni ReNu MultiPlus'ın, protein birikimini engelleyip, var olanı ortadan kaldırdığı FDA (ABD Sağlık Örgütü) tarafından onaylanmıştır.

Renu Multiplus Lens Solüsyonları;lenslerinizin daha nemli,daha kaygan ve daha steril olması için tasarlanmıştır. Daha rahat lens kullanımı için özellikle tavsiye edilir.

Kullanımı :

- Kullanım esnasında (lensleriniz gözlerinizde iken) ihtiyaç duyuldukça, 2 ya da 3 damla lenslerinize damlatabilirsiniz.

- Eğer lensleriniz hala rahatsızlık veriyor ise 1 ya da 2 damla daha ekleyebilirsiniz.

- Eğer lensler ile ilgili rahatsızlığınız (batma,kuruluk,yanma vb.) hiç bir şekilde geçmiyor ise profesyonel bir yardım almanız

gerekiyor olabilir. Lütfen bir doktora danışınız.

- Uzun süreli temizleme için lensleriniz 4-6 saat lens kabınızda Renu lens solüsyonu içinde bekletiniz.

İçindekiler :

Borik asit,edetat disodyum,sodyum borat ve sodyum klorid,%0.0001 DYMED(poliaminopril biguanid),%0.03 HYDRANATE (hidroksialkilfosfonat),%1 poloksamin içeren,steril,izotonik çözeltidir.

Etkileri :

Renu Multiplus Lens Solüsyonları günlük kullanılan lenslerin;sterilizasyonu, muhfazası ve nemlendirilmesi için uygundur.