Sudocrem Bakım Kremi 125 Gr (44438)

0,00
Marka : Sudocrem
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺40,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺30,95(KDV Dahil)
* ₺7,74 'den başlayan taksitlerle

Pişik Kremi

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

 

  Pişik Nedir?

Hem bebek, hem anne için önemli rahatsızlık kaynağı olan pişikler, pek çok etkene bağlı olarak görülebilir ve her üç bebekten birinde pişiğe rastlanır.

Kalkmış ve kızarmış bir görünümde, çocuk bezi olan bölgede bulunan pişik, bebeğinizin dışkısındaki bakteriler ve idrarındaki amonyaktan kaynaklanır.

Sudocrem Diaper Dermatit(Pişik), kuru-allerjik cilt ve küçük yaralanmalara bağlı cilt rahatsızlıklarında kullanılan bir üründür. STEROİD (KORTİZON) İÇERMEZ.

Sudocrem ®, % 15.25 çinko oksit, koruyucu maddeler olarak % 0.48 sodyum benzoat ve% 0.008 butylated hydroxy anisole içerir.
Kullanımı: Pişiği giderir. Pişiğe bağlı cilt irritasyonunu önler. Hassas bebek cildini rahatlatır. Nemini temin ederek pişiğe karşı koruyucu etki sağlar.

 

Kullanım Talimatı: Günlük kulanım ihtiyaç olduğu kadar etkilenmiş bölgeye sürülerek yapılır. Sadece harici kullanılır. Gözler ile temas ettirilmemeli ve sürülmemelidir.
 

Diaper Dermatit (PİŞİK) Hakkında Kısa Bilgilendirme
Bütün çabalara rağmen her bebekte, dışkının tahriş edici etkisi, kullanılan Antibiyotikler veya diğer faktörler dolayısı ile zaman zaman pişik oluşabilir. A+D Krem, pişiği hızla giderir, aloe in de katkısı ile bebeğinizi rahatlatır.
Kullanımı: Bebeğin altının olabildiğince açık kalmasını sağlayın. Günde bir kaç kez ve her bezleme öncesi A+D Pişik Kremi kullanın. Pişik sorunu giderildikten sonra düzenli olarak A+D Pişik Önleyici
Merhem kullanarak yeniden pişik oluşumunu önleyici tedbir alın. Yetişkinlerdeki pişik sorununu gidermek amacı ile de rahatça kullanılır.

   Sudocrem in koruyucu bir bariyer oluşturan su itici tabanı vardır, bu taban cilt ile temas eden   herhangi bir tahriş edici etkeni durdurmak için yardımcı olur.