Tuba Nasır Yakısı (2144)

0,00
Marka : Tuba
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺15,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺13,90(KDV Dahil)
* ₺3,47 'den başlayan taksitlerle

Nasır Yakısı

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

 

Kullanımı ;
Nasırın yerine ve büyüklüğüne göre,çeşitli boylardaki Tuba Nasır Yakılarından uygun olanı seçilir. İlaçlı yakı koruyucu yüzeyden ayrılarak mor renkli yüzey nasırın tam olarak üzerine yerleştirilerek yapıştırılır. Mor renkli, ilaçlı yüzeyin, nasır çevresine taşmamasına özen gösterilir. Tuba Antiseptik Nasır Yakısı, uygulandığı noktada 3 gün boyunca tutulmalıdır. Ardından yumuşamış olan nasır bir pens ile alınmalı, yerine bir miktar tentürdiyot sürülmelidir. Çok eski nasırlar için yeni bir Tuba antiseptik Nasır Yakısı daha 3 gün boyunca kullanılmalıdır.

UYARI
Kullanılmaması Gereken Durumlar:
Şeker hastalarında, bebeklerde, sağlıklı ciltte, mukoz membranlarda, ben ve doğum lekeleri üzerinde kullanılmamalıdır.
Gebelikte, laktasyonda, dolaşım sorunu olanlarda, iki haftadan fazla kullanım gerektiren durumlarda doktora danışılmadan kullanılmamalıdır.
Herhangi bir rahatsızlık, tahriş veya duyarlılık reaksiyonu olursa kullanımı durdurulmalıdır.

Uyarılar / Önlemler:
Tuba Nasır Yakısı uygulanırken, ayağın terli ve ıslak olmamasına,ilaçlı bandın yerinden oynamamasına ve ilacın nasır üzerinden sağlam deriye kaymamasına dikkat edilmelidir.
Tuba Nasır Yakısı, ayak üzerinde kaldığı sürece ayak yıkanmamalı, temizlik ıslak bir havlu ile silinerek yapılmalıdır. İlaçlı yakıya su değdirilmemelidir.
Herhangi bir rahatsızlık tahriş veya duyarlılık reaksiyonu olursa kullanımı durdurulmalıdır.

Yan Etkiler / Advers Ekiler:
Problemli bölgenin etrafı ile temas halinde olan sağlıklı ciltte bölgesel tahriş meydana gelebilir. Bu durumda ilaç kullanımı geçici olarak durdurulmalı; yeniden kullanılmaya başlandığında ilacın yalnızca sorunlu kısma temas etmesine özen gösterilmelidir.